Poradnik dla ogrodu od Ogrodoneo.pl

0
Dlaczego warto wybrać donice polietylenowe do Twojego ogrodu?

Co sprawia, że ogród wygląda wyjątkowo i jest łatwy w utrzymaniu? Kluczem do sukcesu może być wybór odpowiednich donic, które nie tylko podkreślą urok roślin, ale także przetrwają różne warunki pogodowe i będą łatwe w obsłudze. Donice polietylenowe stają się coraz bardziej popularnym wyborem wśród ogrodników i miłośników zieleni.

czytaj całość »
0
Jak wybrać altanę ogrodową do Twojego ogrodu?

Wybór odpowiedniej altany ogrodowej może całkowicie odmienić oblicze każdego ogrodu, nadając mu nie tylko dodatkową przestrzeń użytkową, ale również unikalny charakter. Dowiedz się, jak świadomie podejść do zakupu altany, która idealnie wpisze się w Twoje potrzeby.

czytaj całość »
0
Donice podświetlane — jak ożywić ogród nocą?

Podświetlane donice to nie tylko praktyczny element ogrodowego wyposażenia, ale również sposób na stworzenie wyjątkowej atmosfery po zmroku. Dzięki nim ogród może zyskać nowe życie, stając się miejscem pełnym magii i uroku. Donice podświetlane stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych ogrodów.

czytaj całość »
0
Jak zaprojektować ogród przed domem - inspiracje i porady

Posiadanie domu ze sporą działką dookoła tworzy nam wiele możliwości. Jak zaprojektować ogród przed domem, by wykorzystać dostępną w jego okolicy przestrzeń? To naprawdę trudne zadanie, lecz trzymając się pewnych zasad szybko można cieszyć się pięknym i dobrze zaplanowanym ogrodem. 

czytaj całość »
0
Przydatne informacje o programie Moja Woda 2023

Zdobądź dofinansowanie do 6000 zł z programem MOJA WODA 2023-2024! 

Program polega na dofinansowaniu zakupu zbiorników na wodę deszczową.

Czas trwania od 3.08.2023 r. do 30.06.2024 r.

Dla kogo → dla osób fizycznych.

Co trzeba zrobić → złożyć wniosek do WFOŚiGW oraz otrzymać pozytywną decyzję.

Wymagania → zakup zbiorników o łącznej pojemności co najmniej 2000 litrów.

Kwota dofinansowania → dofinansowanie to nawet do 80% poniesionych kosztów, gdzie kwota może wynosić od 2000 zł aż do 6000 zł!

czytaj całość »
0
Wygodne i stylowe maty technorattanowe - nowoczesne rozwiązanie dla Twojego balkonu

Maty technorattanowe – co to jest? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli balkonów i tarasów. W praktyce to nic innego jak jeden z elementów wyposażenia, który zyskał ogromną popularność w ostatnich latach. Chociaż nazwa może brzmieć nieco tajemniczo, to w rzeczywistości cieszy się uznaniem wielu osób ceniących nowoczesne rozwiązania w aranżacji wnętrz i ogrodów. Czym dokładnie są maty technorattanowe i dlaczego warto się nimi zainteresować? Dziś przyjrzymy się bliżej temu zagadnieniu.

czytaj całość »
0
Altana zabudowana - trendy na 2023 rok: jakie są najnowsze rozwiązania?

Jak zabudować ściany altany ogrodowej? Temat ten wiele osób rozważa przy urządzaniu swojego ogrodu. To kluczowy element projektu, który wpływa zarówno na estetykę altany, jak i jej funkcjonalność. Wybór odpowiednich materiałów i technik budowlanych może znacząco wpłynąć na ostateczny efekt i komfort korzystania z altany. Dziś, przedstawimy praktyczne wskazówki i pomysły na zabudowę ścian altany ogrodowej, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe miejsce do wypoczynku i relaksu w swoim ogrodzie.

czytaj całość »
0
Czy na wiatę trzeba mieć pozwolenie?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – czy na wiatę garażową trzeba mieć pozwolenie? Budowa takiego obiektu to bowiem doskonałe rozwiązanie dla osób, posiadających samochód, lecz nie mających możliwości zbudowania tradycyjnego garażu. Jednak odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, gdyż jest uzależniona od wielu czynników, takich jak lokalizacja czy jej wielkość. Dziś przyjrzymy się bliżej temu tematowi i podpowiemy Ci, czy pozwolenie na wiatę zawsze jest wymagane.

czytaj całość »
0
Czym pomalować drewno?

Zastanawiasz się czym pomalować drewno? 

Przedstawimy ci różnice pomiędzy bejcą, impregnatem, lakierobejcą, lazurą, lakierem, olejem i farbą akrylową. Odpowiemy na wiele pytań. Między innymi: 

  1. Do czego służy bejca? Gdzie ją stosować?

  2. Czym jest impregnat? Czy łatwo się nakłada?

  3. Co to lakierobejca? Co jest jej największą zaletą?

  4. Czy lazura jest podobna do impregnatu? Jaką powłokę tworzy?

  5. Jakie są różnice pomiędzy lakierem a lakierobejcą?

  6. Czym olejować drewno? Jak często trzeba powtarzać olejowanie?

  7. Czy farba akrylowa może być uniwersalna? Jaką pełni funkcję?

Chcesz wiedzieć więcej, czytaj całość ↓

czytaj całość »
0

Wiosna tuż tuż, za chwilę wszystko się zazieleni, a dni będą coraz dłuższe. Jeszcze do niedawna gonty na Państwa dachach były narażone na działanie niskich temperatur, ciężkiego śniegu, przenikliwie zimnych wiatrów oraz topniejących mas śniegu. Dla każdego dachu zima jest naprawdę poważnym wyzwaniem; dlatego wiosna to doskonały czas na sprawdzenie, czy w ostatnich paru miesiącach dach nie doznał jakiegoś uszczerbku.

czytaj całość »
0

Często zadaje się nam następujące pytanie: Dlaczego IKO? Dlaczego nie spróbować gontów produkowanych przez naszych rywali z Rosji lub Ameryki? Naszą najlepszą odpowiedzią jest zaledwie jedno słowo: jakość. Oferowane na całym świecie gonty IKO produkowane są w oparciu o lata doświadczeń i wiedzę. Oczywiście słowa nic nie kosztują, zdecydowaliśmy zatem dowieść jakości naszych produktów za pomocą prostego, ale istotnego testu porównawczego.

czytaj całość »
0

Właściwie wykonany dach wymaga od dekarza stosowania prawidłowych metod motażu. Jeżeli dekarz nie wykonał swojej pracy według zasad, efekt końcowy będzie marny. Nawet najlepszy i najdroższy produkt nie pomoże, o ile nie zainstalowano go w myśl instrukcji układania gontów. Najistotniejszy jest fakt, że nawet drobny błąd może skutkować przeciekaniem dachu. Każda naprawa dachu zmniejsza jego żywotność ( jak również może być bardzo kosztowna).

Sprawdź najczęściej popełniane błędy podczas montażu gontów.

czytaj całość »

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl