Poradnik dla ogrodu od Ogrodoneo.pl

Wiosenna konserwacja dachu 0

Wiosna tuż tuż, za chwilę wszystko się zazieleni, a dni będą coraz dłuższe. Jeszcze do niedawna gonty na Państwa dachach były narażone na działanie niskich temperatur, ciężkiego śniegu, przenikliwie zimnych wiatrów oraz topniejących mas śniegu. Dla każdego dachu zima jest naprawdę poważnym wyzwaniem; dlatego wiosna to doskonały czas na sprawdzenie, czy w ostatnich paru miesiącach dach nie doznał jakiegoś uszczerbku.

czytaj całość »
Badanie produktów konkurencji 0

Często zadaje się nam następujące pytanie: Dlaczego IKO? Dlaczego nie spróbować gontów produkowanych przez naszych rywali z Rosji lub Ameryki? Naszą najlepszą odpowiedzią jest zaledwie jedno słowo: jakość. Oferowane na całym świecie gonty IKO produkowane są w oparciu o lata doświadczeń i wiedzę. Oczywiście słowa nic nie kosztują, zdecydowaliśmy zatem dowieść jakości naszych produktów za pomocą prostego, ale istotnego testu porównawczego.

czytaj całość »
Najczęstsze błędy popełniane podczas instalacji gontów 0

Właściwie wykonany dach wymaga od dekarza stosowania prawidłowych metod motażu. Jeżeli dekarz nie wykonał swojej pracy według zasad, efekt końcowy będzie marny. Nawet najlepszy i najdroższy produkt nie pomoże, o ile nie zainstalowano go w myśl instrukcji układania gontów. Najistotniejszy jest fakt, że nawet drobny błąd może skutkować przeciekaniem dachu. Każda naprawa dachu zmniejsza jego żywotność ( jak również może być bardzo kosztowna).

Sprawdź najczęściej popełniane błędy podczas montażu gontów.

czytaj całość »
Witamy w sklepie Ogrodoneo.pl 0

Witamy na stronie sklepu Ogrodoneo.pl !

Mamy nadzieję, że nasza nowa strona przypadnie Państwu do gustu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prezentowane przez nas produkty były przejrzyście opisane, a zakupy wygodne i intuicyjne.

Z racji tego, że sklep startuje na nowej platformie, należy spodziewać się częstych aktualizacji naszej oferty, w której znajdą się: altany, wiaty, garaże, domki narzędziowe, ogrodzenia, meble ogrodowe, place zabaw, baseny, szklarnie, narzędzia ogrodowe, produkty dekoracyjne, oświetleniowe i wiele więcej!

Planujemy również sporo promocji, więc jeżeli nie chcesz niczego przegapić, zapisz się do Newslettera!

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga oraz funpage'a na facebooku, gdzie będziemy zamieszczać informacje na temat przepisów budowlanych dotyczących ogrodów, ciekawe porady na temat aranżacji i prowadzenia ogrodu, oraz damy znać o naszych nowych produktach.

Życzymy przyjemnych zakupów!

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl