Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

O firmie

Produkcją drewnianej architektury ogrodowej zajmujemy się od ponad 10 lat. W naszej ofercie znajdują się altany, wiaty, garaże oraz domki ogrodowe i narzędziowe. Wykonujemy również tarasy drewniane i inne projekty indywidualne. Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach: technolodzy drewna, projektanci, doświadczeni montażyści. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy prywatne, oraz sektor publiczny.

Możemy pochwalić się takimi realizacjami jak wiaty biletowe przy wejściu na molo w Sopocie, budowa pergoli w Rezydencji Prezydenta RP na Mierzei Helskiej, obiekty stref rekreacyjnych w gminach oraz obiektach usługowych oraz setki realizacji dla Klientów indywidualnych. 

Współpracujemy z dostawcami, których materiały posiadają certyfikaty europejskie i są dopuszczone do stosowania w budownictwie, są to m.in. RYDPOL, KLIMAS Wkręt-Met, BUDMAT, Cellfast. 

W naszej ofercie posiadamy dziesiątki gotowych modeli obiektów z drewna, a każdy z nich może być dowolnie modyfikowany, aby jak najlepiej spełniał Państwa wymagania. Gdyby jednak żaden z gotowych modeli nie odpowiadał Państwa potrzebom, możemy wykonać obiekt na indywidualne zamówienie: od szkicu, przez rysunki techniczne i wizualizację, aż po produkcję i montaż.

Jeżeli posiadacie już Państwo projekt i potrzebny jest wykonawca - również podejmiemy się takiego zlecenia.

Wraz z rozwojem firmy nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami donic, mebli i akcesoriów ogrodowych. W 2015 roku stworzyliśmy markę i sklep Ogrodoneo.pl, gdzie oferujemy Państwu zarówno nasze produkty, jak i towary polskich i zagranicznych producentów.

Stawiamy na produkty wysokiej jakości, wpisujące się w najnowsze trendy i oczekiwania naszych klientów. 

Życzymy udanych zakupów!

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl