Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Zwroty i reklamacje

Zwroty towaru

Jeśli chcesz odstąpić od umowy lub zwrócić towar, jako konsument masz do tego prawo w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Wyjątkiem od tej zasady są rzeczy produkowane według specyfikacji zamawiającego:

"Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb."

W celu odstąpienia od umowy należy przesłać oświadczenie. Dla Państwa wygody stworzyliśmy wzór formularza dostępny w formacie PDF, który należy przesłać na adres e-mail: sklep@ogrodoneo.pl lub pocztą tradycyjną: CE Design Marcin Obijalski, ul. Buk Góralski 25, 87-330 Jabłonowo Pomorskie.

Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy obsługa sklepu kontaktuje się w celu ustalenia formy zwrotu produktu.

Sklep w ciągu 14 dni zwraca pieniądze w formie wskazanej przez klienta.

Reklamacje

W celu złożenia reklamacji prosimy o wysłanie formularza reklamacyjnego. Dla Państwa wygody stworzyliśmy formularz dostępny w pliku PDF, który należy przesłać na adres e-mail: sklep@ogrodoneo.pl lub pocztą tradycyjną: CE Design Marcin Obijalski, ul. Buk Góralski 25, 87-330 Jabłonowo Pomorskie.

Sklep rozpatruje reklamację w ciągu maksymalnie 14 dni, a o podjętych czynnościach się informuje Klienta.

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl