Gont IKO Cambridge Xpress

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 70,67 zł 70.67
  ( 1 paczka - 3,1 m2 = 219,08 zł )
ilość m2
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Gont IKO Cambridge Xpress

Podana cena dotyczy 1 m2 oraz jest zaokrąglana do pełnych paczek.

Zamówienia realizujemy od 12 m2.

 

 

 

 

Najbardziej wydajny gont laminowany, który zapewnia większe pokrycie niż w przypadku innego standardowego gontu. Bardzo duży obszar do wbijania gwoździ tzw. "Cambridge Xpress Lane", który zapewnia poprawę wydajności wbijania gwoździ do gontu, szczególnie przy stromych dachach. Gont Cambridge Xpress jest doskonałym rozwiązaniem dla projektów renowacyjnych i dla dachu dowolnego kształtu. Wyraź swoją indywidualność!

Szeroka gama kolorów, dzięki której można dopasować go do każdego projektu: od altany, po dom mieszkalny, aż po duże obiekty usługowe.

Posiada aż 25 lat gwarancji producenta, w tym 15 lat gwarancji platynowej - unikalnej w całej branży!

 

Cambridge Xpress = największy laminowany gont architektoniczny!

Obecnie wymiary gontów dachowych oferowanych na rynku wynoszą średnio 1000x336 mm.  IKO oferuje laminowany gont Cambridge Xpress o wymiarach 1038x349 mm. Dzięki większemu rozmiarowi, gont ten jest bardziej wydajny, ponieważ umożliwia większe pokrycie dachu w szybszym czasie!  Nasi kanadyjscy koledzy IKO udowodnili w przejrzystym filmie (KLIK) , jak łatwy i szybki staje się montaż gontów podczas używania gontu Cambridge Xpress IKO.

 

               

              

 

Potrzebujesz fachowej pomocy?

Nie wiesz ile gontu potrzeba na Twój dach? Zastanawiasz się, co jeszcze jest Ci potrzebne? Nie wiesz, czy poradzisz sobie z ułożeniem? Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, a także pomożemy Ci określić ile potrzebujesz materiału do pokrycia Twojego dachu oraz doradzimy w doborze pozostałych akcesoriów, takich jak gwoździe, papy podkładowe, wentylacje kalenicowe itp.

Tel.: 669-741-236

E-mail: sklep@ogrodoneo.pl

Szczegółowe informacje na temat instrukcji układania gontów IKO, filmy instruktażowe oraz informacje o najczęściej popełnianych błędach znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://ogrodoneo.pl/pl/n/category/Gonty-IKO/4 - KLIK 

 

Dostawa prosto na plac budowy!

Cena dostawy uzależniona jest od łącznej wagi. Zamawiając cały system u nas (gwoździe, papy podkładowe itp.), wszystko przyjedzie do Ciebie jednym transportem!

Paleta do 500 kg – 203 zł brutto

Paleta do 1000 kg – 265 zł brutto

Paleta do 1200 kg – 333 zł brutto

Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty, a nawet dostawę gratis!

  

Co otrzymujesz dzięki gwarancji platynowej?

Gwarancja platynowa to najdłuższa i najwszechstronniejsza gwarancja dla gontów!

Platynowa gwarancja IKO jest unikalną koncepcją w branży gontów bitumicznych. IKO poniesie koszty robocizny związanej z wymianą pokrycia, kosztów wywozu wadliwego materiału, transportu itp.W ramach niniejszej 100% gwarancji pokrywany jest każdy koszt odnoszący się do Twojego kompletnego dachu.

             

Dlaczego IKO?    

IKO jest specjalistą w dziedzinie produkcji gontów, który gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność Twojego dachu. Dowód na najwyższą jakość gontów IKO stanowi fakt, iż posiadają one wszystkie certyfikaty CE i dodatkowo jakość ta jest kontrolowana przez zewnętrzne i niezależne laboratorium Uniwersytetu Technicznego (politechniki) w Monachium.

  

Opinie o produkcie (0)

Submit

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl