Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Donice z serii KAMA

Donice z serii KAMA wyróżniają się oryginalnymi, przyciągającymi wzrok kształtami oraz wyjątkową kolorystyką. Ze względu na ich wytrzymałość mogą być użytkowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Doskonale sprawdzą się jako donice ogrodowe, donice na tarasy, donice do wnętrz, a także jako elementy małej architektury na ulicach i w parkach.

Donice KAMA produkowane są z kompozytów szklano – winyloestrowych i poliestrowych - takich samych jakich używa się do produkcji jachtów morskich. Donice są niezwykle odporne na wodę, upał i mróz, światło słoneczne, spaliny, zanieczyszczenia powietrza i czynniki biologiczne. Są również bardzo wytrzymałe i trwałe. W tym względzie znacznie górują nad donicami ceramicznymi – nie można ich zbić lub wykruszyć, a także stalowymi i drewnianymi, które ulegają degradacji. Powierzchnia donic jest doskonale gładka i błyszcząca.

Zewnętrzna kolorowa warstwa donic KAMA ma dużą grubość, jest wyjątkowo twarda i doskonale chroni przed uszkodzeniem. Jest to duża zaleta naszych donic w porównaniu do innych donic. W wyjątkowych przypadkach porysowania, ślady można usunąć poprzez zeszlifowanie rys i wypolerowanie powierzchni do uzyskania pierwotnego połysku. Jest to możliwe właśnie dzięki dużej grubości warstwy zewnętrznej.

Donice KAMA nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych czy konserwujących. Do czyszczenia można stosować wszystkie dostępne środki, za wyjątkiem zawierających materiały ścierne.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą donic.

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl