Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Biokominki

Biokominki mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń – są odporne na warunki pogodowe. Wszędzie będą roztaczały magię ognia, przyciągały spojrzenia ludzi i wzbudzały pozytywne emocje.

Kominki dostępne są w dziewięciu liniach wzorniczych i czterech standardowych kolorach. Na życzenie oferujemy także wiele innych barw. Dzięki temu nasze produkty będą pasowały do każdej aranżacji i zadowolą wszystkie gusta.

Sześć z wytwarzanych wzorów - Tracino, Anakena, Manacor, GarafiaCanico oraz Silba dostępnych jest w różnych wielkościach. Ich korpusy mogą mieć wysokość 45, 60, 75 lub 100 cm - każdy może wybrać coś dla siebie. Ofertę uzupełniają dodatkowe trzy wzory – mały Faro, wysoka i smukła Parga oraz niski Olib o dużej średnicy.

Kominki są lekkie i przy tym niezwykle wytrzymałe. Dzięki temu są naprawdę mobilne – bez trudu przeniesiesz je do innego pomieszczenia, na taras czy do ogrodu. Mogą towarzyszyć Ci wszędzie, gdzie tylko zechcesz spotkać się z przyjaciółmi lub poczytać książkę. Dodatkowo, większość modeli może być wyposażonych w kółka, całkowicie niewidoczne i bardzo ułatwiające przemieszczanie.

Ogień w naszych biokominkach może zostać osłonięty rurą z żaroodpornego szkła. Jest to niezwykle efektowne, gdyż na ściankach cylindra pięknie odbijają się tańczące płomienie. Rozwiązanie to zwiększa też bezpieczeństwo użytkowania, a także zapobiega zdmuchnięciu płomienia przez wiatr. Biokominki można nabyć również w wersji bez szklanej osłony.

Palniki są zaawansowanymi technicznie, bezpiecznymi urządzeniami i zapewniają wydajne spalanie. Ich specjalna konstrukcja nie pozwala na wylanie się paliwa w przypadku przewróceniu kominka. Czas palenia wynosi około 10 godzin, co wystarcza nawet na bardzo długie spotkanie z przyjaciółmi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biokominków.

Sklep

607 311 636

Pn - Pt 7:00 - 15:00

Architektura

669 741 236

Pn - Pt 8:00 - 16:00

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl